KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8639674
nr 863 9674
Färgetsning
oidentifierad konstnär, två kvinnor, 55/350, signerad, motivet: 35x48
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 december 2013
kl 19:48:37
2/12 17:59:05
150 kr
2/12 19:43:37